לקוחות מספרים

אנו מודים לכל הלקוחות הנפלאים שלנו שבחרו לשתף בחוויות האישיות שלהם ממרפאת החיות של אסף, נשמח לקבל המלצות נוספות

שלח המלצה
pets treatment
שלום, אני וכלבתי המהממת (ביגלית) באנו למרפאה של אסף, היא כלבה חדשה והייתה צריכה לקבל את כל החיסונים. הכלבה ישר נדלקה עליו, הוא הסביר לי את כל הפרטים ואת כל התהליך. ממש מקצוען. עכשיו אני יודע שצייסי שלי בידיים טובות ומקצועיות!!!
דרור ענבר
סיפורו של ביפ! אתחיל ואומר שאומנם הכלב שלנו כבר לא בחיים אבל הוא הלך לעולמו בשייבה טובה אחרי 15 שנות אושר (לפחות לדעתי). כשביפ היה בן 13, הוא התחיל לשלשל ולהקיא. התופעה צצה והלכה בפרקי זמן קצרים מאוד (כל כמה ימים). אסף ניסה כל מני טיפולים אך בסופו של דבר החליט שחובה לנתח כי לכלב יש משהו בקיבה. אסף, כמו מנתח בכיר, זימן ישיבה שכללה את המורה שלו (סליחה שאני כבר לא זוכר את שמו) וכמובן גם אותי. למרות שהמורה ואני חשבנו שלא חיביים לנתח, אסף התעקש. ביום למחרת, ביפ כבר היה על שולחן הניתוחים וכעבור חצי יום התחיל להתאושש מהניתוח. מסתבר שהבחור בלע כמה פקקים של בקבוקי פלסטיק שתמיד היו הפאטיש שלו. כתוצאה מכך, נוצרו חורים בחלל הבטן שגרמו לזיהום מתקדם בשאר הגוף. עוד כמה ימים בלי ניתוח והכלב היה גמור. הסיפור לא ניגמר כמו שאתם בטח מבינים. המלחמה בזיהום נמשכה חודשיים שבהם קיבל ביפ אינפוזיה פעמיים ביום, אנטיביוטירה שיכולה להוריד פילים ושאר מטעמים. אסף אוזעק לא פעם בימי שבת למרפאה כי החום של ביפ עלה. אומנם, כעבור חודשיים, הכלב חזר לעצמו. בן 13 אבל נמר. חזר לשחק עם הילדים ולצאת לטיולי משפחה. פשוט קסם! אז אני מנצל שוב את ההזדמנות להודות לך אסף על שהענקת לנו עוד שנתיים נפלאות עם הכלב הכי מדהים בעולם. מסקנה- לעולם אל תאבדו תקווה. בהערכה, דב ברנד
דב ברנד
ביום יום קיץ חם בחודש יולי הגענו עם כלבתנו פגי, כלבה מסוג פאג, לביקור בגבעתיים. בשעות אחר הצהריים, הכלבה התעלפה והחלה לפרכס. לא ידענו למי לפנות שכן אנו מהגליל ולא מכירים וטרינר באזור. לפתע נזכרנו כי בדרך ראינו ברחוב ויצמן שלט מרפאה וטרינרית “מרפאת החיות של אסף”, חיפשנו בדפי זהב, התקשרנו ולמזלנו ענתה לנו וטרינרית מקסימה שהזמינה אותנו להגיע מיד. הגענו מיד . הצוות בדק את הכלבה והסתבר כי היו לה 42 מעלות חום והיא היתה בסכנת חיים (קיבלה מכת חום). משך כשעה עשה בה הצוות הוטרינרי פעולות החייאה והצליח לייצב את מצבה, מה שאפשר העברתה לבית חולים וטרינרי. לאחר יומיים של אשפוז הכלבה שוחררה, בריאה לחלוטין. אין לנו ספק, וכך גם אמרו לנו הרופאים האחרים שטפלו בה בבית החולים, כי לולא הטיפול מציל החיים של הצוות, פגי שלנו לא הייתה בחיים. אנו מודים אסף וצוות רופאי המרפאות מכל הלב (שני לבבות שלנו ועוד ארבעה לבבות של הילדים), מאחלים לבעלי החיים להיות בריאים, אך אם יזקקו לרופא – המרפאות של אסף בגבעתיים ובתל אביב, מומלצים ביותר.
דורון ואביטל בית נר
רצינו לספר על המקרה שלנו כדי שאנשים ידעו שיש פתרון לדלקות חניכיים כרוניות בחתולים. סקארלט שלנו חתולה שסבלה במשך זמן ארוך מאד מדלקת חניכיים קשה ביותר,. היא לא אכלה , לא התלקקה, היתה בדיכאון ולא ידענו מה לעשות. דלקת החניכיים בחתולים היא בעיה מאד שכיחה ממקור אוטואימוני שבדרך כלל מטפלים בה בסטרואידים. ד”ר אסף אלקלעי הוטרינר מגבעתיים שילב טיפול חדשני לסקארלט הכולל פתרון כירורגי, תרופתי(ללא שימוש בסטרואידים) ותזונתי משולבים ובמשך יותר משנה (טפו, טפו, טפו) סקארלט בריאה , אוכלת, מדברת, מתלקקת, יוצאת לטייל ואנחנו שמחות. תודה לד”ר אסף אלקלעי.
טל דהן
אני לילה, נסיכת הפינצ’ריות, ואני רוצה להודות לאסף על הטיפול האחראי (בין היתר, כשהיה צריך לעקור לי את השן לאחרונה …ועוד הרפתקאות אורבניות….) על המסירות, המקצועיות, הזמינות ומאור הפנים. על הנשיקה שאני מקבלת בכל ביקור… ולא פחות חשוב, יש לו סבלנות לענות לאמא שלי על כל השאלות, גם היא קצת חרדתית….
הגאר יושע
ברצוני לציין את מקצועיותו של ד”ר אסף אלקלעי אשר הציל את כלבי האהוב – זאוס – ממוות מהרעלה קטלנית ומפציעה פנימית פעמיים. פעם אחת, כאשר גרתי בקיבוץ גבעת השלושה וכלבי אשר שוטט בחוץ חזר הביתה כשהוא נראה סובל מכאבים ומקציף מהפה. אסף הנחה אותי טלפונית לגבי סימפטומים אפשריים וכאשר אלו הופיעו, הורה לי להגיע מיידית למרפאה הוטרינרית בגבעתיים למרות שעת ערב מאד מאוחרת. תוך כדי ההגעה שלי וכדי לא לבזבז זמן יקר, אסף הוציא ממחשבו את נתוני המשקל ונתונים רפואיים אחרים של זאוס והתחיל להכין את הכמויות של התרופות בהתאם. לכל אורך הטיפול, אסף גילה קור רוח ומקצועיות גם כאשר הכלב התחיל לפרכס ונראה כגוסס. במשך שעות ארוכות ועד לפנות בוקר, אסף לא ויתר ונאבק על חייו של זאוס עד אשר הצליח לייצב את מצבו ולהצילו. אין ספק כי מדובר באחד הוטרינרים המקצועיים ביותר הקיימים במרכז, ואני אשאר כלקוח נאמן כל עוד יהיה בעל חיים ברשותי. אם נוסיף לעובדה זו גם תמחור הוגן ביותר, הרי שזהו הוטרינר המומלץ ביותר.
סטיב אלימלך
לפני מספר חודשים עברנו לגבעתיים וחיפשנו וטרינר לשתי הכלבות המקסימות שלנו גולי וברנדה. שכנים ובעלי כלבים בגינה המליצו לנו על ד”ר אסף אלקלעי. הלכנו לאסף ומאז נשארנו, מעבר לכך רצינו לשתף בתחושותינו , החיוך, הזמינות, היחס לכלבות, הבדיקות המקיפות לפני החיסונים, האכפתיות, האוירה, הניקיון ולא פחות חשוב, המחירים השפויים בהחלט. נסו ולא תצטערו. נטע,יריב, ברנדה וגולי.
נטע ויריב
אסף המלאך המושיע של קספר החתול , לפני כשבוע וחצי עברנו דירה מהדרום למרכז, קספר שהיום בן 10 ,שכל חייו לא עזב את אותו הבית קיבל את המעבר הזה בצורה טראומתית מאוד שכמעט עלתה לו בחייו, כשהגענו לאסף קספר היה כבר עם שתי רגליים לעולם האחר, אתה אסף עם הטיפול הכל כך מסור ואוהב שלך עשית למענו את הנפלא ביותר והשבת לו את האוויר חזרה לריאות וללב לפעום חזרה כמו פעם .ואותי הכוונת לדרך הנכונה , לא לאבד תקווה ולעשות את אותה טעות גורלית שאותה כמעט ועשיתי. ולכן אסף מגיע לך מקום של כבוד ביציע בעלי החיים. המון המון תודות מכל הלב .מקספר וממני. יישר כח , כן יירבו כמותך
אלוויר
לפני חודש התחיל סוויטי כלבנו האהוב, להקיא ללא הפסקה וניראה היה כי יש לו חולשה ברגליים האחוריות. הבאנו את הכלב למרפאת החיות של אסף של ד”ר אסף אלקלעי הוטרינר בגבעתיים. במרפאה ד”ר אסף אלקלעי בדק את סוויטי בדיקה מקיפה שכללה גם בדיקת דם. אסף ניתח את הממצאים וקבע כי סוויטי חייב לעבור סריקת אולטרה סאונד לחלל הבטן לשלילת גידול בטחול. קיבלנו הפניה מפורטת למרכז המומחים הוטרינרי בבית ברל שם סוויטי ניכנס מייד לבדיקת אולטרסאונד לחלל הבטן שקבעה , כפי שחשד אסף, כי מדובר בגידול בטחול. התקשרנו לאסף באותו הערב להתייעצות. אסף כבר הספיק לדבר עם המומחית לאולטרסאונד שבדקה את סוויטי. אסף המליץ לנתח את סוויטי ולהוציא לו את הטחול הנגוע. סוויטי נשאר בפיקוח צמוד של רופאי מרכז המומחים שלא הולכים בלילה הביתה, ולמחרת בבוקר הבאנו אותו לאסף. אסף כבר חיכה לנו מוכן לניתוח, השארנו את סוויטי בידיי צוות המרפאה לניתוח המורכב. אסף ניתח את סוויטי והוציא לו את הטחול שהיה נגוע בשני גידולים גדולים מאד . סוויטי נשאר לאישפוז יום במרפאת החיות , והשתחרר בערב הביתה עם הדרכה מפורטת מה לעשות , איזה אוכל לתת, מרשם לאנטיביוטיקה ותאריך לביקורת. סוויטי ניצל! אין לנו מילים לתאר את הגישה הנעימה, המקצועיות, החמלה ולא פחות חשוב המחירים ההוגנים. היום סוויטי חזר למסלולו ואנו ממשיכים לפקוד את מרפאת החיות של אסף בשמחות כלומר לחיסונים השגרתיים. תודה! חגית אשכנזי וסוויטי
חגית אשכנזי
ד”ר אסף היקר, לפני כשנה וחצי מצאנו מתחת לבית שלנו חתולה קטנה. החתולה הזו שבתה את ליבנו, היא התקרבה אלינו, שיחקה איתנו וחיכתה לנו מתחת לדלת של הבניין. התלבטנו אם לקחת אותה ונזכרנו שראינו מרפאה נחמדה בקרבת הבית שלנו בגבעתיים. החלטנו לעבור אצלך ולהתייעץ אם כדאי לאסוף את החתולה מהרחוב. מהרגע הראשון שנכנסנו אלייך למרפאה נדהמנו מהיחס החם והמקצועי שקיבלנו. הקדשת לנו מזמנך, בכלל בלי להכיר אותנו וכשאין לנו אפילו בעל חיים שהבאנו יחד איתנו למרפאה. בזכות ההמלצה שלך לקחנו את החתולה, קראנו לה יולי ובשבילנו היא ממש כמו “הילדה” הראשונה במשפחה הקטנה שלנו. כל מה שהבטחת לנו באותו יום התממש. יולי מדהימה והיא הכניסה לחיינו המון אור ואהבה. אנחנו רוצים להודות לך על כך וגם להודות לך על כך שליולי יש לא רק אותנו, אלא גם אותך. אנחנו מבקרים במרפאה שלך כמה פעמים בשנה, שמחים לגלות שהדלת שלך תמיד פתוחה, הטיפול שלך מקצועי ומסור ופשוט כיף לנו לבוא אלייך כך פעם מחדש…. אנחנו שמחים שאתה הוטרינר של יולי כי מבחינתנו בכל פעם שצריך, אנחנו יודעים שיולי תהיה בידיים הטובות ביותר. תודה ענקית! אוהבים אולג, רעיה ויולי. נ.ב. המעוניינים להכיר את יולי ואת סיפורה מוזמנים לעיין באלבום ‘יולי בת שנה’ בפינת ההמתנה במרפאה.
רעיה ואולג סרבריסקי
לפני כשנה מצאנו את כלבתנו, צ’ילי, במצב של תשישות, אפאתיות ובריחת שתן. מייד הזנקנו את הכלבה לד”ר אסף הוטרינר מגבעתיים. הדבר הראשון שאסף עשה זה להרגיע אותנו ולתת הרגשה טובה (למרות שלאחר מכן גילנו כי מצבה היה באמת קשה). הוא בדק את הכלבה ששיתפה איתו באורך פלא פעולה, ליטף אותה ונתן לה טיפול ראשוני. לאחר מספר בדיקות אסף חשד במחלה קטלנית – קדחת קרציות. אסף הסביר לנו בצורה מאד ברורה על המחלה, הסיכונים שלה, הדרכים למנוע אותה ובמיוחד על הטיפול וההחלמה ממנה. בניגוד לטיפול הקודם שקיבלה צ’ילי ביקש אסף לעשות בדיקות דם כוללנית לאיתור החיידק הגורם לקדחת הקרציות. בדיקות איששו את חשדו של ד”ר אסף כי מדובר בקדחת קרציות . הטיפול התרופתי בצ’לי נמשך כשלושה שבועות והציל את חייה. מידי כמה זמן אסף התקשר לשאול למצבה , דבר שגרם לנו להרגיש בידיים טובות ובטוחים. לאחר שלושה חודשים הציע אסף לערוך שוב בדיקת דם בכדי לוודא את מצבה ,בכדי לקבוע אם צריך המשך תרופתי . בדיקות הדם שנלקחו הצביעו חד משמעית כי החיידק נעלם, וצ’ילי חזרה למסלולה. אין מילים להודות על הטיפול המקצועי, המסור, הגישה לחייה ולבעלה (וגם המחיר הסביר בהחלט!) אסף הציל את כלבתנו, והתייחס אליה כבת משפחה החשובה לנו (וגם לו), אנו יודעים עתה כי יש על מי לסמוך תודה רבה עומר וג’ולי ראובני
עומר וג'ולי ראובני
שבנו לישראל לפני כחצי שנה ,ואיתנו כמובן שבו הכלבים, לברדורים מדהימים . המעבר מאירופה לישראל לא היה קל לכלבים,הכל היה חדש להם הריחות האוכל ובמיוחד הבקטריות ואז מצאנו אתכם. ובכן.. בשם כל חיות הבית: בוטש ואג’נה בנביחה, שמש ותולי ביללה וכמובן בשמי ארצה לומר בשפה פשוטה תודה! על טיפול מקצועי במסירות ומכול הלב, על התמיכה והחיזוק ועל כל מה שמעבר… ובמיוחד על היחס החם והסבלנות כלפינו (…ניתוח באישון הלילה) …לבוטש כבר לא נושרות השערות ואג’נה בהריון בריא, שמש הקטנה החלימה מהניתוח, ותולי כמו תמיד – פנתר. אילו ידעו חיות לדבר ועליכם לספר!
אסף ואנה
רציתי לציין לשבח את ד”ר דנה איילון ממרפאת החיות של אסף בפלורנטין שבת”א. היינו במצב חירום ומאוד לחוצים… הקפצתי אותה כשהמרפאה הייתה סגורה והיא הגיעה ממש ממש מהר ונתנה לנו שירות יוצא דופן באמת מכל הלב!! תודה על העזרה והתמיכה!
ליאור אלטר